O hotelu

TURÓWKA Hotel & SPA **** to miejsce o wyjątkowym klimacie, odbiegające od dużych, sieciowych hoteli. Naszym celem jest zapewnienie gościom kameralnej, zacisznej atmosfery z wyśmienitą kuchnią, miejscem na relaks oraz obsługą na najwyższym poziomie.

Zabytkowy obiekt otoczony urokliwym ogrodem, położony jest w bezpośrednim sąsiedztwie Kopalni Soli w Wieliczce. Jest to idealne miejsce zarówno na wypoczynek jak i spotkanie biznesowe. Architekturą i klimatem nawiązujące do klasycyzmu, a stylowe wyposażenie obiektu i wysoki standard obsługi sprawią, iż każdy z gości poczuje się tutaj wyjątkowo.

Niezwykle dogodna lokalizacja (20 min. od Rynku Głównego w Krakowie, ok. 1 km od wjazdu na autostradę A4, 20 min. od lotniska Balice) sprawia, iż TURÓWKA Hotel & SPA**** stanowi doskonałą alternatywę dla zgiełku metropolii.

W naszym zabytkowym hotelu, oferującym nie tylko piękne pokoje, elegancką restaurację, kawiarnię i ogród, można skorzystać również z  dobrodziejstw znakomicie wyposażonego SPA. W Turówka SPA mogą Państwo rozpieszczać swoje zmysły podczas unikalnych ceremonii, jak również skorzystać z bogatego wachlarza masaży i zabiegów pielęgnacyjnych, odchudzających, liftingujących i relaksujących, wykonywanych przez starannie dobrany personel z użyciem doskonałych, naturalnych kosmetyków, które spowodują, iż opuścicie Państwo Turówka Hotel & SPA**** młodsi, piękniejsi i odprężeni.

Firmom i kontrahentom biznesowym oferujemy profesjonalną organizację konferencji, szkoleń i bankietów. Do Państwa dyspozycji oddajemy 4 sale konferencyjne z profesjonalnym wyposażeniem i zapleczem.

Restauracja i kawiarnia oferują doskonałe menu europejskie z domieszką kuchni galicyjskiej oraz własne wyroby cukiernicze - nie brak tutaj autorskich potraw szefa kuchni i niespotykanych firmowych deserów. W sezonie letnim zapraszamy również do ogródka restauracyjnego oraz hotelowej altany z grillem i fontanną.


Podziel się    

Opracowanie: HotelPRO - All rights reserved © Copyright Hotel Turówka- Wieliczka 2011