Turówka Hotel & SPA⋆⋆⋆⋆
Pokoje

Pokoje

Turówka Hotel & SPA⋆⋆⋆⋆ przygotowany jest na przyjęcie łącznie 120 osób. Do dyspozycji Gości oddajemy luksusowy Apartament oraz 52 stylowo urządzone pokoje.

Wszystkie pokoje wyposażone są w indywidualnie sterowaną klimatyzację, telewizory z funkcją Smart TV z dostępem do kanałów telewizji cyfrowej / satelitarnej oraz możliwością podłączenia urządzeń mobilnych za pośrednictwem WiFi. W każdym pokoju dostępny jest zestaw do przygotowania kawy i herbaty oraz lodówka z minibarem.

Z myślą o pobytach rodzin oferujemy pokoje rodzinne o komfortowej powierzchni dla kilku osób.

Turówka Hotel & SPA⋆⋆⋆⋆

Apartament

Apartament zlokalizowany jest na pierwszym piętrze, a jego okna skierowane są w stronę hotelowego ogrodu. Podzielony jest na część sypialną, gdzie znajduje się łoże typu king size, oraz salon z biurkiem do pracy i wygodnym wypoczynkiem.

Przestronna łazienka wyposażona jest w wannę połączoną z kabiną prysznicową oraz oddzielną toaletą. Stylowe wyposażenie apartamentu, niezwykle komfortowy metraż oraz wysoki standard obsługi sprawią, iż każdy z gości poczuje się tu wyjątkowo.

Turówka Hotel & SPA⋆⋆⋆⋆

Pokoje Superior

Pokoje Superior to pokoje o podwyższonym standardzie, z balkonem i widokiem na hotelowy ogród. Zostały przygotowane dla wymagających gości, oczekujących komfortu.

Przestronne wnętrza, eleganckie kompleksowe wyposażenie zapewniają wygodę w trakcie dłuższych wyjazdów pobytowych. Pokój posiada łóżko małżeńskie lub dwa oddzielne łóżka. W pokoju nie ma możliwości wstawienia dostawki.

Turówka Hotel & SPA⋆⋆⋆⋆

Pokoje Rodzinne

Pokoje rodzinne zostały przygotowane dla wymagających Gości, oczekujących komfortu. Przestronne wnętrza, duży metraż, eleganckie wyposażenie zapewniają wygodę, bezcenną podczas dłuższych rodzinnych pobytów.

Pokój posiada łóżko małżeńskie lub dwa oddzielne łóżka w zależności od konfiguracji. W pokoju istnieje możliwość wstawienia dwóch dostawek.

Turówka Hotel & SPA⋆⋆⋆⋆

Pokój Standard Plus

Pokoje o podwyższonym standardzie zostały przygotowane dla wymagających Gości, oczekujących komfortu. Przestronne wnętrza, eleganckie kompleksowe wyposażenie zapewniają wygodę, bezcenną podczas dłuższych wyjazdów pobytowych.

Pokój posiada łóżko małżeńskie lub dwa oddzielne łóżka w zależności od konfiguracji. W pokoju możliwa jest jedna dostawka.

Turówka Hotel & SPA⋆⋆⋆⋆

Pokój Standard

Pokoje typu Standard są kombinacją elegancji i funkcjonalności. Udany pobyt zapewni wygodne łóżko oraz komfortowe wyposażenie. Starannie zaprojektowane wnętrza tworzą miejsce doskonałe do pracy i wypoczynku.

Pokój posiada łóżko małżeńskie lub dwa oddzielne łóżka w zależności od konfiguracji. W kilku pokojach istnieje możliwość wstawienia dostawki.

Turówka Hotel & SPA⋆⋆⋆⋆

Pokój Single

Pokoje jednoosobowe są kombinacją elegancji i funkcjonalności. Udany pobyt zapewni wygodne łóżko oraz komfortowe wyposażenie. Starannie zaprojektowane wnętrza tworzą miejsce doskonałe do pracy i wypoczynku.