Turówka Hotel & SPA****

Restauracja Convivia

Przytulna, kameralna Restauracja dla miłośników pysznych i świeżych dań zachwycających kunsztem podania i przygotowania. Menu zmienia się wraz ze zmianą pór roku – ponieważ hołdujemy produktom najwyższej jakości, występującym sezonowo. Oferujemy wykwintne dania kuchni międzynarodowej, a także specjały kuchni polskiej. Swą nazwę Restauracja zaczerpnęła od łacińskiego słowa „convivium” oznaczającego ucztować. Dlatego dzięki profesjonalnej obsłudze oraz bogatej karcie dań, chcemy zapewnić Państwu prawdziwą ucztę zmysłów. Zapraszamy na niezapomnianą podróż kulinarną w towarzystwie Szefa Kuchni Mariusza Gołdyna.

Restauracja Convivia

Rodzinne NIEDZIELNE OBIADY

W każdą  niedzielę, w godzinach 13:00 – 16:00 zapraszamy do hotelowej Restauracji Convivia na rodzinny obiad a’la carte.

Na hasło #NIEDZIELNYOBIAD otrzymasz 20% rabatu na wszystkie dania z karty menu (rabat nie jest udzielany na napoje, alkohol i menu dziecięce).

Skorzystaj z uroków hotelowego ogrodu.

Oferta obowiązuje od dnia: 16.06.2019

Zapewniamy darmowy parking.

Restauracja Convivia

Turówka Garden Grill

W sezonie letnim zapraszamy do hotelowego ogrodu oraz Turówka Garden Grill, w którym organizujemy eleganckie przyjęcia ogrodowe, firmowe kolacje grillowe, Garden Party dla dzieci oraz spotkania rodzinne lub w gronie przyjaciół.

Restauracja Convivia

Kawiarnia

Jazzowa muzyka, fortepian, klasycystyczny wystrój, cisza, zapach świeżo parzonej kawy o poranku – tymi urokami zaprasza hotelowa kawiarnia. W okresie letnim zapraszamy naszych Gości do Restauracji letniej, mieszczącej się w hotelowym ogrodzie oraz Turówka Garden Grill. Orzeźwiające drinki, zapach grilla, leżak, książka – czyż można sobie wyobrazić lepszą formę relaksu?

Restauracja Convivia

Wesela

Turówka Hotel & SPA⋆⋆⋆⋆ to wymarzone miejsce na świętowanie najważniejszych momentów w życiu. Urokliwe otoczenie, klimatyczne wnętrza, perfekcyjna kuchnia oraz profesjonalny personel, który zadba o komfort Państwa Gości. Do dyspozycji oddajemy specjalnie przygotowaną  na tę okazję Salę Restauracyjną, która może pomieścić do 220 osób. Dokładamy wszelkich starań, aby zaspokoić Państwa oczekiwania na każdym etapie przygotowań.

Restauracja

Poniedziałek – piątek:14:00 – 23:00
Weekend:13:00 – 23:00

Śniadania

Poniedziałek – piątek:7:00 – 10:30

Weekend:7:30 – 11:00

Kawiarnia

Poniedziałek – piątek:8:00 – 23:00

Weekend:10:00 – 23:00