Wieczorki artystyczne

Turówka Hotel & SPA**** i Stowarzyszenie Dom dla Kultury zapraszają na kolejny z cyklu, wieczorek artystyczny. Już 8.12.2013 godz. 18.00 w kawiarni Hotelu odbędzie się koncert zatytułowany "Muzyka z serc płynąca" w wykonaniu najzdolniejszych uczniów Szkoły Muzycznej nr 1 w Wieliczce.  Wystąpią uczniowie klasy fortepianu, skrzypiec, wiolonczeli, trąbki, puzonu i perkusji. W wykonaniu solistów oraz zespołów kameralnych usłyszymy utwory klasyczne m.in. J. S. Bacha, G. F. Haendla, F. Chopina, J. Brahmsa. Miłośnicy nieco lżejszej muzy będą mogli wysłuchać również utworów z muzyki filmowej i rozrywkowej.
Wstęp wolny! Zapraszamy!

****

W dniu 10 listopada, odbyło się kolejne spotkanie w ramach cyklu wieczorków artystycznych organizowanych przez Hotel Turówka i Stowarzyszenie Dom dla Kultury. Gościem wieczoru był krakowski poeta, publicysta, wydawca i muzyk, a wieczór nosił tytuł „ALEKSANDER JASICKI - MUZYCZNO-SŁOWNE PARALELE GITARĄ I WIERSZEM”

****

W dniu 27.10.2013  Hotel Turówka wraz ze towarzyszeniem Dom dla Kultury, zainaugurował sezon kulturalny organizując pierwszy z cyklu wieczorków artystycznych . Przed zebranymi w kawiarni gośćmi, wystąpił duet Quasi Una Fantasia - Bożena Boba- Dyga -śpiew i Maciej Zimka - akordeon, prezentując utwory ze swojej najnowszej płyty pt. QUF1. Kolejną atrakcją wieczoru był występ Jacka Sojana – autora tomików wierszy, krytyka literackiego i poeta.
 

Zapraszamy do obejrzenia krótkiego filmiku z tego wydarzenia.

Podziel się    

Opracowanie: HotelPRO - All rights reserved © Copyright Hotel Turówka- Wieliczka 2011