Oferta dla firm

Turówka Hotel&SPA**** to idealne miejsce na kompleksową organizację imprez - poczynając od standardowych realizacji, a kończąc na działaniach niekonwencjonalnych.

Zapewniamy profesjonalną obsługę konferencji, szkoleń, wyjazdów integracyjnych i innych imprez okolicznościowych, takich jak wigilie firmowe czy obiady biznesowe.
Do Państwa dyspozycji oddajemy profesjonalne wyposażenie multimedialne mieszczące się w 4 salach konferencyjnych o zróżnicowanej wielkości, oraz kompletny serwis hotelowo – gastronomiczny, który umożliwi Państwu stworzenie pożądanej oprawy i klimatu jaki chcielibyście osiągnąć.
 
Turówka Hotel&SPA**** przygotowany jest na przyjęcie łącznie 120 gości. Każdy z pokoi wyposażony jest w telewizję, telefon, klimatyzację, mini bar oraz indywidualny sejf i bezpłatny dostęp do Internetu.
 

Wnętrza pokoi nawiązują swoim wystrojem do epoki klasycyzmu. Gościom oczekującym większego komfortu oferujemy pokoje deluxe oraz apartament. Za większością okien pokoi hotelowych rozpościera się widok na ogród hotelowy z fontanną i letnim ogródkiem grillowym.
 
Nasza restauracja oferuje możliwość organizacji przyjęcia, w różnych wariantach:  poczynając od kolacji zasiadanej, bankietu, poprzez  biesiadę, elegancki koktajl czy imprezę grillową w ogrodzie. 
Po trudach szkoleń i wyczerpujących obradach zapraszamy do skorzystania z oferty zabiegów SPA, które zregenerują Państwa umysł i ciało, zapewnią relaks i dadzą widoczny efekt odprężenia.
 
Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty
 

 
 

Podziel się    

Opracowanie: HotelPRO - All rights reserved © Copyright Hotel Turówka- Wieliczka 2011