Formularz kontaktowy

Serdecznie zapraszamy do wypełnienia formularza kontaktowego:

Prosimy nie zapomnieć o wpisaniu poprawnego adresu e-mail i telefonu kontaktowego, bez tego nie będziemy mogli się z Państwem skontaktowac

Twoje dane osobowe:

Imię i nazwisko lub nazwa firmy::
E-mail *:
Telefon *::
Dodatkowe informacje::


Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych (…) („Rozporządzenie Ogólne”) Turówka Hotel & SPA**** informuje, że: Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Fragmentum Sp. z o.o., ul. Ostrobramska 101, 04-041 Warszawa. Kontakt z administratorem zapewniony jest przez e-mail: hotel@turowka.pl lub pod numerem telefonu 12 279 61 00. Podanie przez Panią/Pana danych jest dobrowolne. Pani/Pana dane przechowywane będą przez okres realizacji zgłoszenia naruszenia. Posiada Pani/Pan prawo do: dostępu do treści swoich danych oraz ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie w przypadkach i na warunkach określonych w Rozporządzeniu Ogólnym. Ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych gdy uzna Pani/Pan, że przetwarzanie Pani/Pana danych osobowych odbywa się z naruszeniem przepisów Rozporządzenia Ogólnego.
Potwierdzam, że zapoznałem(am) się i przyjmuję do wiadomości powyższe informacje;

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu realizacji zgłoszenia naruszenia zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 oraz zgodnie z klauzulą informacyjną dołączoną do mojej zgody.
Wyrażam zgodę

Opracowanie: HotelPRO - All rights reserved © Copyright Hotel Turówka- Wieliczka 2011