WIECZÓR GÓRALSKI

Integracyjny Wieczór Góralski - Karaoke z Dyskoteką/Dancingiem i Góralskim Wodzirejem + Kapela Góralska
 
  1. Impreza zazwyczaj rozpoczyna się ok. 19:00 lub 20:00 np. kolacją. Kiedy już wszyscy Goście siedzą, następuje powitanie uczestników zabawy przez Góralskiego Wodzireja/Konferansjera.
  2. Kiedy pierwszy posiłek dobiega końca, Wodzirej zaczyna opowiadać interaktywną gawędę „Skond się wziena Babio Góra”. W czasie gawędy trójka chętnych Gości wcieli się w łatwe role bohaterów legendy: Polowaca czyli Leśniczego, Zbójnika – Harnasia, Frajerecki – Dziewczyny Harnasia. Aktorzy są przybierani elementami stroju góralskiego, m.in.: Korzuchem, Cuchą, Baranicą, Gunią, Czapką Harnasia, Kapeluszem góralskim. Gawęda dostarcza wielu pozytywnych wrażeń. Uczestnicy gawędy nie tylko poznają się, ale także maja okazję zaprezentować się na forum Gości.
  3. Po gawędzie i „sesji fotograficznej” (chętni będą mieli okazje zrobić sobie zdjęcia w strojach góralskich) oraz chwili oddechu, zapraszamy do tańca przy przebojach muzyki mechanicznej ( DJ ). Muzyka dobrana jest tak, aby Każdy znalazł coś dla siebie. Repertuar to przede wszystkim znane przeboje muzyki rozrywkowej (polskiej i światowej) przy których zawsze wszyscy chętnie i dobrze się bawią.
  4. Podczas imprezy realizujemy profesjonalne Karaoke. Do wyboru są piosenki biesiadne i przeboje polskiej muzyki rozrywkowej w jakości obrazu dvd. Podkład muzyczny zbliżony jest do oryginału, oprócz słów piosenek na ekranie wyświetlają się slajdy obrazujące muzykę.
  5. Często (w zależności od życzeń Klienta) Grupa Gości dzielona jest np. na trzy „drużyny” i rywalizuje ze sobą w poszczególnych konkursach. Drużyna, która zgromadzi najwięcej punktów – wygrywa i zdobywa nagrodę niespodziankę. Dodatkowo za udział w gawędzie i konkursach uczestnicy otrzymują drobne upominki. Zdrowa rywalizacja wyzwala w Klientach pozytywne emocje, integruje i pozwala na oryginalne i niepowtarzalne spędzenie Wieczoru Góralskiego.
Przykładowe konkursy

„Na babę pełną gębą” – w konkursie biorą udział trzy chętne Panie, które będą miały za zadanie ubić białko z jajka jak najszybciej. Ta z Pań, która zrobi to pierwsza, wygra i zdobędzie dla swojej drużyny punkty. Dodatkowo zwyciężczyni otrzyma od nas chustkę – Zawojkę.

„Na zbója na schwał” – Panowie, którzy najlepiej wykonają taniec zbójnicki, zostaną przyłączeni do naszej zbójeckiej bandy.

„Konkurs drwali” – przerzynanie bali drewnianych na czas. W tej konkurencji Panowie odkryją w sobie śpiącą w nich naturę
mocarnego drwala.
„Wbijanie pięcioka do pnioka” – Konkurencja polega na wbiciu gwoździa do pieńka jak najszybciej.

„Narty dla trzech” – trzy osoby przypięte do tej samej pary nart rywalizują ze sobą, która najszybciej pokona wyznaczony odcinek.

„Picie piwa na czas” – wiadomo, piwosze będą mieli okazje zademonstrować swoje umiejętności.

„Trzy nogi” – wyścigi w parach. Do jednego worka osoby w parach wkładają po jednej nodze i start!

„Taniec z pijaną ciupagą” – konkurs dla osób o mocnej głowie. Osoba ma za zadanie okręcić się 10 razy dookoła ciupagi po czym przebiegnąć wyznaczoną trasę.

„Na szczęście podkową do celu” – konkurs rzutu podkową do celu.

Niewątpliwą atrakcją na naszej imprezie jest to, że przywozimy ze sobą oryginalne dyby, w które zakuwamy najbardziej odważnych gości i sprawdzamy ich wytrzymałość zbójnicką. Możliwość zdjęć „w dybach” to spora atrakcja dla Gości. Zdjęcia - Czas trwania WIECZORU GÓRALSKIEGO to zazwyczaj ok. 6 – 7 godz. (opcja z Kapelą Góralską ok. 8 godz.)

W opcji WIECZORU GÓRALSKIEGO z Kapelą Góralską scenariusz imprezy się nie zmienia, a jedynie zyskuje na atrakcyjności. Występ kapeli to wejścia po ok. 15 minut podczas pierwszych 3 - 4 godzin imprez. Po upływie tego czasu zabawa trwa nadal przy dyskotece/dancingu*, Karaoke z Góralskim Wodzirejem.

*dancing – bardzo chętnie organizujemy zabawy przy muzyce mechanicznej dla osób starszych. Takich zabaw nie nazywamy
dyskoteką, a właśnie dancingiem, który charakteryzuje się świetnie dobraną muzyką spełniającą oczekiwania tzw. starszego
pokolenia.
 
Podziel się    

Opracowanie: HotelPRO - All rights reserved © Copyright Hotel Turówka- Wieliczka 2011