POKAZ ILUZJI

Z palety dostępnych dla magików trików nasz Iluzjonista, specjalizujący się w interaktywnej iluzji przy stolikach i w dłoniach gości, wybrał te najbardziej spektakularne aby zagwarantować gościom znakomitą zabawę.
Do wyboru proponujemy dwa warianty sztuki iluzjonistycznej:
  • INTERAKTYWNA ILUZJA W DŁONIACH I PRZY STOLIKACH GOŚCI. Każdy z magicznych efektów jest przedstawiony w profesjonalny, humorystyczny sposób - bawiąc, a jednocześnie integrując uczestników imprezy, tworząc wyjątkową rozrywkę oraz niezapomnianą atmosferę spotkania. Większość trików ma miejsce w ich własnych dłoniach. Zabawne gadżety, przedmioty pożyczone od gości, pierścionki, banknoty i karty. Czysta zabawa i integracja na każdym kroku.
     
  • NIEWIARYGODNE TRIKI KARCIANE Z TEMATYKĄ HAZARDU W TLE. Tajniki oszustw karcianych przy stole do gry ORAZ Tajemnice hazardzistów "od kuchni". Demonstracje pokerowych rozdań, gry w oczko i trzy karty. Widowiskowe tasowania i popisy z kartami. Ten rodzaj pokazu świetnie komponuje się z motywem kasyna i klimatem prohibicji. Co pewien czas iluzjonista zajmuje miejsce krupiera i odsłania tajniki hazardu. "Wielki Szu" z bliska.
Podziel się    

Opracowanie: HotelPRO - All rights reserved © Copyright Hotel Turówka- Wieliczka 2011